Groesbeekse Boys A1 - BOA-jc A1     ( 12 - 11 - 2011 )

Vanmiddag naar Groesbeek, prachtig complex , kunstgrasveld en een gemotiveerde groep.  

Om 15.06 begon de wedstrijd en na een 10 tal minuten werd het de scheids pas duidelijk dat er een cornervlag miste  de stand was al  1- 1 op dat moment  

De boys wilde met gecontroleerd opbouwspel beginnen maar hadden daar niet echt de kwaliteit voor. Door goed druk te zetten onderschepten we de bal en na enkele juiste passes scoorde Wouter L de 0 – 1 omdat Wouter J de perfecte eindpass verzorgde..  

Na 7 minuten kreeg Gr Boys een corner, niet agressief genoeg verdedigen en een ongelukkige handsbal , strafschop die wel door een uitstekende Twan geraakt maar net niet gekeerd werd,  1 – 1.  

Boa werd in de duels wel sterker maar de Boys kletste er wel erg hard op en dit werd toegestaan door de "eigen "scheids.Hij coachte zelfs maar we hielden de kop er goed bij.  

Na 16 minuten scoorde Rick de 1 – 2 . Enkele vreemde beslissingen  hielden de Boa jongens van verder scoren af.  

In de rust werd de groep nogmaals gewaarschuwd voor deze heer en de manier waarop de Boys de grenzen steeds meer probeerde te verleggen.We misten nog enkele kansen maar Joep scoorde in de 60e minuut de 1 -3 met een prachtige boogbal in de verre hoek.  

Twan hield zijn doel met enkele prima reddingen verder schoon en het collectieve werken met soms aardige counters miste net het beetje scherpte.  

In totaal een dik verdiende overwinning die door een sterk collectief tot stand kwam.  

Volgende week tegen SCP en hier zullen we weer scherp moeten zijn.  

Iedereen weer goed trainen en dan moet dat lukken.  

De verslaggever.